Eğitim Hayatında Başarı

Okul hayatında maksimum başarı için bu frekansa kulak ver. IQ arttırma ve zeka geliştirme bu CD içerisinde yer alan Bonustur.

Eğitim

Eğitim Hayatında Başarı

Birim Fiyat 95,00
Kayıt Uzunluğu 29:59
Popülarite

Okul hayatında maksimum başarı için bu frekansa kulak ver. IQ arttırma ve zeka geliştirme bu CD içerisinde yer alan Bonustur.

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Bugüne kadar ders çalışılışıken yaşadığınız sıkıntılardan acılardan kurtulmak ve istediğiniz ve hakettiniz başarılı ve zevk aldığınız rahat bir eğitim yaşamına başalamk için dinleyin.

Okulda veya akademik hayatında hedeflerinize ulaşmak için sadece zihninize yeni size sabote edecek değil motive edecek olumlamalar yerleştirin şimdi. Yapabilirsiniz sadece inanırsanız bunu sağlamak için frekanslar eşiliğinde olumlamalarla yeni format ettın kendinize başarıyı hakediyor olduğunuza inandığınız da eğitim hayatında hakettiğiniz başarı kendiliğinden bu güne kadar zorlandığınız ertelediğinizden çok daha kolay ve rahat gelecektir hayatınıza.

Zihninizi programlayarak okul hayatınızda kalıcı başarıyı sağlayabilmek için şimdi dinleyin

Kendi potansiyalinizi tam ortaya koyabilmek için başarıya götüren inanaçları bilinçaltınıza yerleştirmek alfafrekansı şimdi dinleyin

Yeteneklerinizi ortaya çıkarmak ve ortaya koymak için

Başarılı olmak için harekete geçeme enerjisini canlandırmak için… şimdi dinleyin

Zihinsel becerileriniz başarılı olmak için yönlendirmek için …

Birkaç denemede pes etmek veya artık çabuk sıkılmadan devam etmek için Eğitim haytınızda motivasyonunuz kaybetmemek kendi kendinizi hem içerden hem de dışarıdan motive olabilmek için bilinçaltınız yeniden programlayın yeni format atın başarı için

Okulda tüm arkadaşlarınızın sizi parmakla gösterdiği biri olmak mı istiyorsunuz hazırlanın o zaman frekansınızı bu seviyeye çıkarmanız gerekiyor frekansınız Hazırsan Hızır gelir Huzur olur biliyorsunuz başlayın titreşiminiz her şeyi sizin istediğiniz başarı düzeyine kendiliğinden getirsin

Zevk içinde kolaylıkla yakalayın hakettiğiniz başarıyı sadece titreşiminizle alfafrekansı şimdi dinleyin.

  • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
  • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
  • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
  • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
  • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
  • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
  • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

Bu frekans için hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Ekle