İlişkide kıskançlık ve güvensizlikten kurtul

İlişkiler

İlişkide kıskançlık ve güvensizlikten kurtul

Birim Fiyat 65,00
Kayıt Uzunluğu 20:00
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

İlişkilerimizde sağlıklı iletişim kurmak için duygularımızı kontrol ediyor olmamız gerekir.

Duygularımızı değil de karşı taraftaki kişiyi kontrol etmeye çalıştığımızda, ve bu da kıskançlık ve güzensizlik olduğunda o kişiyle olan ilişkimiz ve iletişimimiz tamamıyla bozulur ve ilişkimiz de bitme noktasına gelir, ayrıca çoğu zaman biter.

Özellikle kadın erkek duygusal bağı olan ilişkilerde, aşk, sevgi gibi duygular öncelikliyken kişi, farkında veya farkında olmadan sevgilisinin konumunu, yakışıklı ve güzel olmasını kıskanabilmektedir.

Zaten güzel özellikleri için onun yanında değil miyiz? Neden kıskanıyoruz ki onu?

Ben senin güzelliğinle ve yakışıklılığınla mutlu olmayacaksam, yeri gelecek sinir krizleri geçireceksem, bunda senin özelliklerinin bir payı yok.

Tamamen benim dar görüşlülüğüm bu.

Sen, karşımda sevgilim, karım, kocam olarak yakışıklı, güzel ve de tek başına bireysin.

Karşımızdaki insanın birçok hatası varda mı güvenmiyoruz yoksa kendimizde güvenme sorunumu var?

Bu konuda yetersiz miyiz veya çok mu iyi anlıyoruz kime güvenilip kime güvenilemeyeceğini?

Duygularımız karıştığında, kendi duygularımızı anlayamadığımızda bir kalkan vazifesi halinde korumaya alır güvensizlik duygusu insanı.

Belki de tamamen şüpheye bırakmıştır kendini. Her şeye, her konuşmaya şüpheyle yaklaşıp kendi kafamızda senaryolar kurmaya dahi başlamışızdır. Böyle bir haldeyken karşı tarafın güven verip verememe gibi bir durumu söz konusu olabilir mi?

Sen de şimdi, kendinin ve karşındakinin farkında olup, duygularının ne anlama geldiğini anlayıp, dinleyeceğin ‘’Bilinçaltı Frekans Teknolojisi’’ ile daha sağlık ilişkiler kurup, kendine olan güveninle daha da güçlü bir birey olacaksın.

Evet, önce kendine olan güvenin sağlanacak ve sonar da karşı tarafa olan güvenin yerine gelecek.

 • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
 • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
 • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
 • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
 • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
 • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
 • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

 1. Avatar

  Ercan Özdemir 10.12.2018 17:36

  hayatimda beni etkileyen ikişer durumlar var. iki kolesterol biri LDL kötü kolesterol (lanetli kolesterol) diğeri HDL iyi kolesterol (hayırlı kolesterol) bunlar ilk ikisi ikincileri Banular biri dünyamı karartan zindana ceviren hayırsız banu (eski eşim) diğer banu, Banu GÖKCÜL dunyamı aydinlatan berraklaştıran mutluk sevinç ile dolduran insan görünümlü Melek BANU tekniği ve enerjisi muhtesem üç gundür depresyon hapını almıyorum şükürler olsun iyiki varsınız tek seans dediğinizde hiç inanasım yoktu fakat inandim benim için bu bir mucize size sonsuz saygı duyuyorum ömür boyuda duyacağim hatta sizi hayal edip onünüzde saygı ile eğiliyorum çok teşekkürler yüce insan böyle mutluluk böyle sevinç ne gordum ne yaşadım ben

Yorum Ekle