Duruşunu düzelt ve boyunu uzat

Sağlık

Duruşunu düzelt ve boyunu uzat

Birim Fiyat 95,00
Kayıt Uzunluğu 30:00
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

DURUŞUNU DÜZELT VE BOYUNU UZAT

Dik durmak, eğer herhangi bir eklem kaybı yoksa, beynimizi eğiterek düzeltilebilir bir sorundur.

İnsan, gördüğü, işittiği olumsuz etkileri hızlıca kendi üzerine yansıtır. Sert konuşmalar işittiğimizde boynunuz düşer.

Sinir sistemimiz ona gelen olumsuz bildirimleri hemen kaslara iletir ve duruşumuz bozulur.Geçmiş duygularımız, düşüncelerimiz bozuk bir vücut duruşuna sahip olmada en büyük etkendir.

Azar işitince neden duruşun bozulur ?

Canın bir şeye sıkıldığında ve başarısız olduğun zaman özgüvenini kaybedip duruşunu bozacak duruma getirirsin.

Toplumumuzda boynu bükükler diye bir tabir vardır hatta, yaşadığımız hayatı öylesine acı ve olumsuz duygularla içselleştirme yapmışız ki, boynumuzun düşmesi, kambur olmamız kaçınılmazdır.

Bilinçaltında yer alan olumsuz kod lardaki bloke kaldırıldığında mekanizma, senin için çalışmaya başlar. Sadece 21 gün yarım saat dinleyerek ‘’duruşunu düzelt ve boyunu uzat’’ bilinçaltı frekans ve mesajları, sen farkında olmadan çalışacak, dik bir duruşa ve artık eklem kas rahatlığı geldiğinden boyunda önemli bir değişikliğe sahip olacaksın.

Ne zaman kendimize izin verirsek o zaman önemli değişikliğe geçiş yapabiliriz. Tek yapman gereken, ego nun çekilmesine izin vermektir. Ego korumacı olduğu için senin gelişmenin önünü keser, engel olur. Çünkü, Dik durmamız her zaman önemli bir konudur, dik durmak ve güzel bir duruş, yaşadığın olumsuz bir olaydan hızlıca çıkış yapmanı da sağlayacaktır.

Haydi, dik duruşunu alışkanlık haline getirelim. Duruşunun güzel olması, dikkatleri üzerine çekip sana güzel kapılar açacaktır. Beden, görsellik çok önemlidir.

Şimdi denemek ister misin? Önceki ve sonraki duruşunu bizimle paylaşman bizi mutlu edecek.

  • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
  • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
  • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
  • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
  • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
  • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
  • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

Bu frekans için hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Ekle