Melatonin Hormonunu Arttır

Sağlık

Melatonin Hormonunu Arttır

Birim Fiyat 95,00 45,00 ( 52,6315789473684 İndirimli )
Kayıt Uzunluğu 30:00
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

MELATONİN HORMONUNU ARTTIR

Corona virüs (Covid-19) ve salgın hastalıklardan korunmak için evde kalmak kadar zamanında ve yeterli uyumak da çok önemlidir.

Gece uyuduğumuz zaman beynimiz melatonin hormonu salgılar.

Bu hormon özellikle virüsleri öldüren bağışıklık hücrelerinin yenilenmesinde çok önemli bir yere sahiptir.

Özellikle yaş almış kişilerde, melatonin hormonu salgılanması azalır ve bağışıklık sistemi zayıflar. Bu nedenle yaşamları tehlikeye girer.

Beyin, melatonin hormonunu gece 21.00'de salgılamaya başlar. 02.00'de en yüksek orana ulaşır. 04.00'de tek düzeyde kalır. Sabah 07.30 itibarıyla salgılanması durur. Özelliği ise gece karanlıkta salgılanması. Beynimiz bu hormonu gündüz uyusak bile salgılamaz. Geceleri kaliteli uyumamız şart eğer geceleri çok sık uyanıyorsak ya da kaliteli uyuyamıyorsak melatonin salgılanamadığı için vücudumuzda iltihap hücreleri artar. Bu durumun en bariz örneği ise corona virüs pandemisinde görülüyor. Akciğeri iltihap kapladığı için hastalar nefes alamıyor. Solunum yetersizliğinden onları kaybediyoruz.

Melatonin hormonunun iyi salgılanması için; 21 gün boyunca aralıksız olarak, her akşam aynı saate "Melatonin Hormonunu Arttır" frekansını satın alarak dinlemeye başla.

MELOTONİN ARTIRMAK İÇİN SADECE DİNLE.

Türk Uyku Tıbbı Derneği (TUTD) Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Zeynep Zeren Uçar, yeni tip corona virüs (Covid-19) pandemisinden korunmak için evde kalmak kadar zamanında ve yeterli uyumanın da önemli olduğunu belirterek, "Gece uyuduğumuz zaman beynimiz melatonin hormonu salgılıyor. Bu hormon özellikle virüsleri öldüren bağışıklık hücrelerinin yenilenmesinde çok önemli bir yere sahip." dedi.

https://www.ntv.com.tr/saglik/viruslerle-mucadelede-uyku-ve-melatonin-uyarisi Haberine ulaşmak için tıklayınız.

  • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
  • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
  • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
  • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
  • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
  • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
  • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

Bu frekans için hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Ekle