Yaratıcılığını geliştir

Kişisel Gelişim

Yaratıcılığını geliştir

Birim Fiyat 95,00
Kayıt Uzunluğu 20:59
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Yaratıcılık, doğduğumuz anda bizimle olan, yaşadığımız toplum ve ahlâk öğretisi ile birlikte bizde kaybolan en önemli yapıdır. O yapı bozulunca sen de yıkılırsın.

İnsanlar yaratmadan önce üretmeye meraklıdırlar, öyle zannederler yalnız, daha çnce ne üreteceğini kendi beyinlerinde yaratmaları gerekir.

Yetenek ve yaratıcılık birbirine karıştırılmıştır sıkça, hâlâ da karıştırılmaktadır. Buradaki karıştırmanın nedenlerinden biri, kişi yaratıcılıktan kaçmak için, bir başkası için, o yetenekliydi, o yüzden üretti, başardı gibi terimleri kullanır.

Evet, genetic olarak belli başlı yeteneklerimiz, daha fazla gelişmiş beyin bölgelerimiz, farklı beyin kodlarımız elbette var ve bizi, dünyamızı güzel kılan da bu farklılıklar.

Düz bir yazı yazabilirsin belki ama roman yazman için yaratıcılık şarttır.

Roman karekterlerini hayal etmen, birbirleriyle konuşturman tamamen yaratıcılığının vazifesidir.

Yaratıcılık, seni kendi özüne çekip, hangi mesleği icra ediyorsan, o mesekte farklar ortaya koymanı sağlayacaktır.

Yaratıcılık, bir şeyi iyi öğrendikten sonra, öğrendiğin şeyi de sorgulayan, sorgulatan yeni yollar arayan, yeni bağlantılar kuran, yeni anlamlar geliştiren büyük bir yapıdır.

Duygularını, düşücelerini etkili kullanman için yaratıcı zekâ’nı da kullanmalısın.

Yeni ikna yollarıdır yaratıcılık. İletişimini, hayata bakışını, yorumlayışını değiştirir.

Spontane buluşmalar yaşarsın, doğayla iletişimin yüksektir.

Nikola Tesla gibi farklı bir elektrik akımını kafanın içinde hissetmen, sezmen olasıdır.

Cezanne, herkesin aynı gördüğü ağacı farklı resmedendir. Gözleri bozuk değildi.

Steve Jobs, yeni cihazlarıyla ihtiyaç yaratmıştır. Kimsenin cesaret edip giremeyeceği bir rakibi varken bugün, dünya genelinin en çok kullandığı telefon ve bilgisayarlarıyla yaratıcılığı sayesinde gelmiştir.

Ezbere yaşamıyorsundur uyandığın sabahlar.

  • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
  • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
  • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
  • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
  • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
  • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
  • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

Bu frekans için hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Ekle