Konsantrasyonu arttır

Kişisel Gelişim

Konsantrasyonu arttır

Birim Fiyat 95,00
Kayıt Uzunluğu 30:00
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Başarıya giden yolda en önemli yardımcın konsantrasyonundur.

Sağlıklı bir konsantrasyon senin, ara vermelerinde dahi seni tekrar uyararak hedefine ulaşman için yanındadır.

İnsanlarda farklı odak noktaları vardır. Burada önemli olan, senin için önemli olana odağını, dikkatini yöneltmen ve erteleme yapmaksızın hedefine ulaşmandır.

Konsantrasyonun yüksek olduğunda yaptığın işten de keyif alırsın. Sıkılıp da yaptığın işi bıakmak ne kadar üzücü değil mi?

İnsan beyni, eğlenceye odaklanmada hiç zorlanmazken, eğitim, ders çalışma, problem çözme gibi konularda sürekli dağınık bir zihinle karşı karşıya kalır.

Stres yapmanın sebebi konsantrasyon sorunun olabilir. Evde iyi hazırlanmış olduğun sınava, sınav sürecinde odaklanamadığın için stres seviyen artıyor ve bilgi gelmiyor olabilir sana.

Konsantrasyonun arttığı zaman, kendine olan güvenin de artar. Bir şeyi, yeni bir şeyi öğrenme becerin gelişir.

Kendinizi suçlamayın!

Konsantrasyon, eğitilebilir bir mekanizma.

Yarım bıraktığın, belki de hiç başlamadığın işleri, okumadığın kitapları bir düşünsene şimdi kolayca, seni yormadan yapacağın faaliyetler artık onlar.

Berrak bir zihnin ve senin kontrolünde bir konsantrasyonun var.

 • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
 • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
 • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
 • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
 • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
 • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
 • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

 1. Avatar

  Hüseyin T***** 27.10.2022 14:04

  merhaba bu telkinin içeriği ile Dikkat Eksikliği Ve Konsantrasyon Sorunu bu telkinin içeriği farklı mı

 2. Avatar

  Banu T**** 26.11.2018 02:20

  BU FREKANS ÇALIŞMASI SİZİ ÇOK GÜÇLÜ DÜŞÜNDÜREBİLİR VE ÇOK FARKLI ALGILARA TAŞIYABİLİR SANKİ BEYİN BİR NOKTADA TOPLANIYOR TEK BEYİN OLUYOR TÜM DÜŞÜNCELER KAYBOLUYOR ZİHNE GÜÇ VEREN FREKANSLAR.BİZLER İÇİN YAPTIĞINIZ TÜM ÇALIŞMALARINIZ İÇİN EMEKLERİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM.

Yorum Ekle