Bedenin sağlıklı görünsün

Sağlık

Bedenin sağlıklı görünsün

Birim Fiyat 95,00
Kayıt Uzunluğu 34:59
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

BEDENİN SAĞLIKLI GÖRÜNSÜN

Bedeninin sağlıklı görünmesi için, bedenin ve zihnin birlikte çalışması gerekir.

Sağlıklı yeme alışkanlıkları, egzersiz, düzenli bir uyku geçirmek gerekir, bedeninin sağlıklı görünmesi için.Bunları yapabilmen için de disiplinli bir bilinçaltının önemi vardır.Sen kendine program yapıyorsundur ama bilinçaltında seni engelleyen kalıp düşünceler varsa ne yaparsan yap olmaz. Bilinçaltı değişmeden yaşamın değişemez.

Bilinçaltı, kendim düşündüğüm dediklerinizi önceden tasarlayandır. Senin için çalışmasını istiyorsan, blinçaltı mesajlarını değiştirmen gerekir.

Bilincin sadece, 21 gün alfa frekans teknolojisi dinlemek için gerekli motivasyonu ve isteği kabul etsin.

Bilinçaltına girmeyi ise bilinç izin vermeyecektir. Bunun için bilinçaltı frekans teknolojisi devreye girer ve bilincin ve egonun seni korumaya çalışarak seni engellemesinin önüne geçilir.

21 gün yarım saat dinleyeceğin ‘’bedenin sağlıklı görünsün’’ frekans ve mesajları, seni olduğundan daha kötü ve kilolu olmana sebep olan olumsuz kalıp düşüncelerden kurtarır.

Daha sonra istesen de bilinçaltın olumlu mesajlarla değiştiği için, kendine zarar verecek olan davranışlara devam etmezsin.

Sıkılmadan, kendini yorup çok fazla düşünmeden kendin için faydalı, sağlıklı bir görünüş, zinde bir yaşam senin olur.

İçsel konuşmaların değişmişdir artık. Ben sağlıklıyım, ben güzel görünüyorum mesajları içsel olarak zihninden geçmeye başlar. Şimdi değilse ne zaman?

Haydi, öne çıkman için bedenin sağlıklı artık.

Yaşam bir podyum ve en güzeli de sensin.

  • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
  • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
  • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
  • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
  • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
  • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
  • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

Bu frekans için hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Ekle