Aşırı terlemeye son verin

Sağlık

Aşırı terlemeye son verin

Birim Fiyat 95,00
Kayıt Uzunluğu 26:51
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

AŞIRI TERLEMEYE SON VERİN

Aşırı terlemek her insanda görülebilen, kişiyi fazlasıyla rahatsız edici, tıp dilindeki adı "Hiperhidroz" olan bir rahatsızlıktır.

Kişi fazla efor harcamadan da fazlasıyla terleme yaşayabilir. En çok terleyen baş, boyun ve koltuk altı olabildiği gibi, tüm vücutta da aşırı terleme görülebilir.

Nedeni tam olarak bilinmese de kişinin farkında olmadan yaşadığı stres, korku ve endişeler aşırı terlemeye sebep olabilmektedir.

Bedenimiz ve zihnimiz bir bütün olarak çalışmaktadır.

Sabahları uyanmamıza sebep olan kortizol hormonudur. Bu salgılanmazsa eğer uyanık bir hale geçmemiz olanaksızdır.

Beden ve beyin birbirinden sürekli olarak mesaj alıp verir. Herhangi bir noktada yanlış mesaj veya mesaj alamadığı zaman orada aksaklıklar oluşur. Vücut, ‘’aşırı terleme’’ ile bir sıkıntına tepki veriyor olabilir.

Sıkıntılarından, kaygı ve korkularından bilinçaltını temizlediğin zaman, ‘’aşırı terleme’’ de bir tepki olarak devam etmeyecek ve seni terkedecektir.

21 gün yarım saat dinleyeceğin ‘’aşırı terlemeye son’’ bilinçaltı frekans ve mesajları, sınavlarda elinin terlemesiyle yaşadığın ayrıca sıkıntılardan, iş toplantılarında aşırı terlemeden dolayı hissettiğin gerginlikten seni kurtaracaktır. Ter bezlerin gerektiği kadar çalışıyor olacak, hem kötü görüntüye hem de kötü kokulardan arınmış bir şekilde rahat bir yaşama devam etmeye başlayacaksın.

Şimdi, tanıştığın insanların rahatça elini sıkabilirsin. Şimdi, elini uzatabilirsin.

  • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
  • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
  • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
  • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
  • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
  • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
  • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

Bu frekans için hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Ekle