Karizmanı arttır

Kişisel Gelişim

Karizmanı arttır

Birim Fiyat 65,00
Kayıt Uzunluğu 20:56
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

DAHA KARİZMATİK OL

Davranışınız, ses tonunuz, kişiliğiniz sizi bazı insanlar tarafından daha karizmatik ve çekici kılar.

Eğer, isterseniz siz de daha karizmatik olabilirsiniz .

Nasıl mı ?

Bazı insanlar mıknatıs gibi bir çekiciliğe sahiplerdir. Tavırları, davranışları, konuşmaları olaylar karşısındaki duruşları ve verdikleri tepkiler, onlar bir çaba göstermeden insanları etkiler. Bu insanlar dikkatleri üzerlerine toplarlar. Herkesin dile getirdiği bir fikri, onlar dile getirdiğinde kelimelerin ağırlığı artar.

Karizmatik insanlar, bir topluluğa girdiğinde bütün bakışları üzerine çeker, ilgi odağı haline gelirler. İyi iletişim kurarlar. Onların kendine güvenli halleri bizi cezbeder. Onlarla sohbet etmek, o anın keyfini çıkarmak, uzun saatler geçirmek isteriz.

Karizmatik olmak için bir lider olmanız gerekmez, ancak çoğu lider karizmatiktir. Daha karizmatik olmak kapıları açar. Neden siz de bu kurallara uyup neler olacağına bakmıyorsunuz? Farklı sonuçlar istiyorsanız, farklı bir şeyler yapın!

Şimdi denemeye ne dersin? Hazır hissettiğinde, 21 gün yarım saatini ayıracağın ‘’Daha karizmatik ol’’ bilinçaltı frekans ve mesajlarını dinlemeye başlayabilirsin.

  • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
  • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
  • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
  • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
  • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
  • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
  • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

Bu frekans için hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Ekle