Mutlu ilişkiler kur

Çekiciliğinizi arttırmak ve sevdiğinizi büyülemek için (eşler, aile üyeleri, arkadaşlar, iş ilişkileri vs.) bu frekansa kulak verin.

İlişkiler

Mutlu ilişkiler kur

Birim Fiyat 95,00
Kayıt Uzunluğu 29:56
Popülarite

Çekiciliğinizi arttırmak ve sevdiğinizi büyülemek için (eşler, aile üyeleri, arkadaşlar, iş ilişkileri vs.) bu frekansa kulak verin.

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Mutlu İlişkiler Kurun

Beynini dönüştürerek Mutlu bir ilişki yaşama hakkına sahip çık ve için bu subliminal telkinlerle döşeli frekansa kulak ver..

 • Başarısız ilişkiler, artık sizi mutlu edecek bir ilişkinin olmadığını mı düşündürüyor?
 • İlişkilerinizde güvensizlik mi yaşıyorsunuz?
 • İstediğiniz kişiyi bir türlü bulamıyor ve ilişkileriniz bir ya da birkaç haftadan öteye gitmiyor mu?
 • Bağlanma korkusu yaşadığınızı mı düşünüyorsunuz?
 • İlişkilerinizde hep aynı döngüyü yaşıyor ve kendinizi çaresiz mi hissediyorsunuz?
 • İlişkilerinizde hep aynı hikayenin tekraralandığını mı hissediyorsunuz?

Sistemli ve devamlı tecrübe edilen başarısız ilişkilerin temelinde, bireyin “ilişki” ile ilişkilendirdiği olumsuz veya doğru olmayan bilinçaltı inanç kalıpları ( aileden çevreden öğrendiği genellemeler) vardır. Biz bunların olduğunu fark etmez ve çoğu zaman kendi düşüncemiz olduğunu sanırız.

Söz konusu olumsuz düşünce kalıpları, bireyin olumsuz tecrübeleri – aile ve akraba tecrübeleri, kendi eski tecrübeleri – ve yanlış çevresel mesajların bilinçaltında oluşturduğu olumsuz otomatik ezber genelleme kalıplarıdır. Ve bize ait değildir. Bu inançları kopyaladığımız lişiler bu konuda model almaya değer miydi acaba?

Olumsuz bilinçaltı düşünce kalıplarının yol açtığı başlıca somut psikolojik eğilimler; ilişkiyi dostluk sevgi hoşgörü anlayış ortamı olmaktan çok, birlikteliği, savaş alanı şeklinde algılama eğilimi, bağlanma korkusu ve hayallerdeki bir ilişki yani peri masalı beklentisi olabiliyor.

Sağlıklı ve başarılı ilişkilere, bireyin adım atabilmesi için, öncelikle, “ilişki” ile ilgili zihin algısını bu yönde doğru programlayabilmelidir. Bir diğer deyişle, bireyin ilk önce sağlıklı bir “ilişki” tanımını bilincine yerleştirmesi ve du doğrultuda yeterli zihinsel motivasyona sahip olması gerekmektedir ki, adımını başarılı bir ilişkiden yana atabilsin. Aynı bilinçaltı zihin yapısıyla, tekrar eden başarısız ilişkilerle karşılaşmak ne yazık ki çok normadir, çünkü başarısızlığın temelinde sorunu yaratan zihnin kendisi vardır. Sorunu yaratan düşünce sistemi ile aynı sorunu çözemezsiniz, der Albert Einstein. Bu nedenle yeni olumlu düşüncelerin ve anlayışın bilinçaltına ekilmesi gerekir. Bunun ancak; bizlerin, biz farketmeden çocuk yaşlardan beri çok düşük frekanslarda iken zihnimize gömülen ve artık işimize yaramayan genelleme ve otomatik-ezber düşünce kalıplarını değişmesi ile gerçekleşir. Bu da bir tek yine aynı frekans düzeyine inerek orada yeni yetişkin anlayışına uygun iyileştirici güçlendirici kalıpların bilincimize ve bilinçaltımıza yerleşmesi ile mümkündür.

Başarılı ilişkilere adım atmanın en başarılı yolu bilinçaltını bu yönde yeniden programlayarak, bireyin

 • 1. Olumlu “ilişki” algısını bilinçaltına yerleştirmek ya da telkinlerle gömmek
 • 2. Olumlu ilişki anlayışı doğrultusunda, ilişkiden elde edeceği “fayda” beklentisini maksimum seviyeye çekmek
 • 3. Fayda algısının yükselmesi ile birlikte ilişki “motivasyonunu” ve “dışa dönüklük” kişilik özelliğini geliştirmesini sağlamak gerekir.

Konunun özelliğine göre ses mühendisleri tarafından tasarlanmış frekanslarla olumlama telkinlerini şimdi dinle ve eski işe yaramayan kelimelerle oluşmuş düşünce kalıplarını kendi lehine kullanacak şekle dönüştür.

Özel frekanslarla oluşturulmuş bu telkinleri dinlediğinizde mutlu ilişki algısınına sahip, ilişki kurmaktan çekinmeyen, dışa dönük sağlıklı ilişkiler kurabilen bireyin zihin yapısını edineceksiniz. Herşey sizinle ve sizing zihninizde başlar!

Bilincin algılayamayacağı frekanslarla döşenmiş müzik ve olumlu telkinleri bilinç bariyeri safdışı bırakılarak, doğrudan bilinçaltına gönderilir ve kalıcı değişim zihinizde başlar.

Bu yöntemle, bilinçaltınızı temizleyin. Ve sizi mutlu, doyumlu, huzurlu, paylaşmaktan , koklaşmaktan ayaklarınızı yereden kesileceği ilişkiyi yaşayacağınız bir zihin seti oluşturun.

Bilincin direncini kaldırmak neden önemlidir?

Bilinç, olumlama mesajlarını, sahip olduğu ön yargılar ve egonun aktif olması nedeniyle bloke etmektedir. Bilinç, safdışı bırakılarak, olumlama mesajları doğrudan bilinçaltına yerleştirilir ve dönüşüm hızlıca başlar.

Olumlu bilinçaltı programlama telkini ile hayatınıza yenilenmiş olarak tekrar başlayın. Öncelik olarak zihninizdeki olumsuz düşüncelerden kurtularak, gereksiz korku ve kaygılarınızdan kurtulun.

Kendinize yeni bir sayfa açın.

Hemen şimdi. Sen değilsen, Kim? Burası değilse, Neresi ? Şimdi değilse, Ne zaman?

 • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
 • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
 • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
 • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
 • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
 • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
 • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

Bu frekans için hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Ekle