Mutlu ilişkiler kur

Çekiciliğinizi arttırmak ve sevdiğinizi büyülemek için (eşler, aile üyeleri, arkadaşlar, iş ilişkileri vs.) bu frekansa kulak verin.

İlişkiler

Mutlu ilişkiler kur

Birim Fiyat 35,00
Kayıt Uzunluğu 29:56
Popülarite

Çekiciliğinizi arttırmak ve sevdiğinizi büyülemek için (eşler, aile üyeleri, arkadaşlar, iş ilişkileri vs.) bu frekansa kulak verin.

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Özgürce ilişkide doyumu yakalamak için karşılık bağlılık yaratmak için şimdi alfafrekans dinleyin.

Bahanelere sığınmadan açık olmak ve kendisini net şekilde ifade edebilmek için dinleyin mutlu olun.

Her konuda sizin neyin mutlu ettiğini, paylaşabilmek için şimdi dinleyin. Değerinizin bilindiği ve değerini bildiğiniz, karşınızdaki kişide, sizin için değerli olan ne varsa onu görmeye odaklanabilen biri olabilmek için..

Sevdiklerinizzin olumlu yönleri görebilmek onları daha iyi anlayabilmek gerçek ve uzun ömürlü mutlu bir ilişki kurabilmek için hazır mısınız?

Gelecek hayallerinizin birbirinize destekler olduğu bir ilişki şimdi başlasın.

Özür dileyebilecek kadar özgüvenli ve sevgi dolu bir ilişki çok sevdiğini söylemekten ve sevilmek ten, sevgi almaktan ve vermekten zevk aldığınız bir ilişkiye şimdi başlayın.

Sizi ruhsal fiziksel zihinsel doyum içinde hissetiren bir ilişkinin içinde yaşayabilmek için alfafrekansı dinleyin

  • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
  • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
  • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
  • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
  • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
  • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
  • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

Bu frekans için hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Ekle