Bir "Alfa Erkeği" olun

Bir Alfa Erkeği Olun! Güveninizi, sosyal becerinizi, sosyal çekiciliğinizi artırın ve güzel kadınları çekin!

Kişisel Gelişim

Bir "Alfa Erkeği" olun

Birim Fiyat 95,00
Kayıt Uzunluğu 30:13
Popülarite

Bir Alfa Erkeği Olun! Güveninizi, sosyal becerinizi, sosyal çekiciliğinizi artırın ve güzel kadınları çekin!

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Alfa Erkek Olmak

Alfa Erkek Nasıl Olunur?

Alfa Erkek olmak Kadınları etkilemek, karşı konulamaz çekiciliğe sahip olmak ve çevrendeki hemcinslerin üzerinde otoriter duruş sergilemek istiyorsan alfa frekansı dinlemeye başlayabilirsin şimdi. Araştırırken “Alfa (Alpha) erkekler”‘den söz edildiğini duydunuz belki. Peki, “Alfa Erkek Nedir?” sorusunun cevabını bulmanız ve anlamanız gerekiyor.

Alfa Erkek Nedir?

Psikolojik ve bilimsel terimlere girmeden anlatmaya çalışacağım. Aslında bazı konuları açıklarken insanlardan örnek vermek yeterince açıklayıcı olmuyor. Devreye hemen farklı duygu ve düşünceler dahil oluyor. O yüzden dünyayı paylaştığımız diğer canlılardan örnek vermek ve olayları insan dünyasına yansıtmak istiyorum. KURTLAR..

Evet… Kurtlar sürü halinde yaşarlar. Bizde topluluklar haline yaşıyoruz. Temelde amacımız aynı. Yemek yemek, barınmak ve üremek. Kurtlar olaya üremek olarak bakarken biz biraz daha farklı davranıp olayı sevişmek, zevk almak haline getirmiş durumdayız.

Kurt sürülerinin hayatta kalmak, yaşamak için gerekli yemek ve su kaynaklarına hakim olmak, doğal düşmanlarına karşı savunma hattı oluşturmak ve nesillerini devam ettirmek için bir arada yaşadıkları biliniyor. Amaçlara ulaşmak için iş bölümü yapmak zorundalar. Tüm bu görevleri yerine getirirken de sürü içinde dengelerin kurulması gerekir. İşte Alfa (Alpha ) Erkek burada devreye girer. Sürü içinde öncelik hakları vardır. Gurubun diğer üyeleri üstünde otorite kurar ve görev paylaşımını sağlar. Alfa, sürüsünü hayatta tutmak ve gurup üzerindeki otoritesini devam ettirebilmek için kendine bazı özel haklar tanır. Gurubun diğer üyeleri de buna uyar.

 • En yüksek yerde ve gurup üyelerinin tamamını görebileceği bir yerde uyumak: Dış ve iç tehditlere karşı koruma sağlar.
 • Yapılan avlardan ilk beslenme hakkına sahip olmak: En besleyici kısımları almak ve gücünü korumak
 • Dişiler Alfa ile birlikte olmak ister: Tüm bu imtiyazlar göz önüne alındığında sürüdeki dişilerin Alfa’nın dişisi olmak istemesi son derece normaldir. Güçlü, otoriter bir erkeğe sahip olmak gelecek nesilleri de güvence altına alacaktır.

Alfa´nın yanı sıra Beta ve Omega erkekleri de vardır. Onlar da Alfa’nın en yakın yardımcısı olarak gözükseler de Alfa erkek olmak için sürekli yarış içindedirler.

Alfa Erkek Olmak Hissi

Arkadaş gurubu içinde sözü dinlenen, hareketleri ilgiyle takip edilen, sevilen, kızlar tarafından sürekli olarak elde edilmeye çalışılan bir erkek olmak. Nasıl bir his? Güzel değil mi? o zaman alfa frekansı dinlemeye başlamaya hazırsın.

Alfa Erkek Olma Yolları

 • Liderlik
 • Öz güven
 • Otorite
 • Karşındakini dinleme ve anlama (Etkin dinleme)
 • Kararlılık
 • Beden dili
 • Pozitif olmak
 • Samimiyet ve sevecenlik

“Kadınlar saygı duyduklarını severler, sevdiklerine saygı duyup aşık olurlar.”

Alfa Erkek Özellikleri

Alfa erkek olmak için çok yakışıklı olman gerekmiyor. Bakımlı olmak yeterlidir.

Liderlik: Alfa erkek olmak guruba liderlik etmek, yönlendirmek demektir.

Öz Güven: Alfa erkek kendisini farklı meziyetlerle donatmıştır. Düşünceleri ve davranışları etrafına güven verir. İnsanlar kendilerini güvende hissettiklerinde saygı duyarlar.

Otorite: Gurup içinde karışıklıklara sebep olabilecek olayları çözerek üstünlüğü ele alırlar. Otorite kurmakla ne demek istediğimi anladığını düşünüyorum. Başkalarının isteklerini görmezden gelmek, tek doğrunun kendi bildiğin olduğunu düşünmek otorite anlamına gelmez. Onları ikna etmek gerekir. Kendi gösterdiğin yoldan gitmeleri için teşvik etmektir. Gurup içinde tartışmalara yol açmadan seni takip etmelerini sağlamaktır. Gurupta baskın karakter olduğunda ve diğer özelliklerle birleştirdiğinde kadınlar üzerinde çekim gücü oluşturman mümkün.

Beden Dili: Beden dilini iyi kullanmalısın. Ağzından çıkan sözlerle beden dilin uyum sağlamalı. Kadınlar senin hareketlerini ve söylediklerini örtüştüremez ise beden diline inanacaklardır. Söylediğin sözlerin hiç bir anlamı kalmaz. Ses tonun, mimiklerin, duruşun çok önemli.

Samimiyet ve sevecenlik: Konuşmak sadece konuşmak değildir. Karşındakinin düşüncelerini anlamalı ve anladığını belli etmelisin. Sevecen ve samimi yaklaşımlar güven verir.

Pozitif Olmak: Pozitif insanlar her zaman sevilir. Karşındakini sürekli olarak eleştirmek, zayıf yanlarından dem vurmak hakkında olumsuz düşünmelerine sebep olur. Her şeyin bir yeri ve zamanı var.

 • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
 • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
 • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
 • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
 • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
 • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
 • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

 1. Avatar

  Yasin A* 13.12.2018 09:45

  Ferit'in yorumunu görene kadar ise yarayabileceğini düşünüyordum. Sağol Ferit :)

 2. Avatar

  Ferit Kazim Akgöz 18.11.2018 22:27

  Öncelikle Banu Gökcül hanımı tanıdığıma çok mutluyum beni alfa erkeği linki gönderdi ve alfa erkeği olduktan sonra ilişkilerim hayal edemeyeceğim düzeyde değişti kadınlar konusunda kadınlar kucağıma düşüyor bir kuş gibi havada çok kolay yakalıyorum. Şu anda da ok mutlu bir ilişkim var. Onlarca kadının içinde hayalimdeki kızı buldum Olmak istediğim bir erkek profili olarak her zaman cüneyt arkına hayal etmişimdir Cüneyt Arkın gibi karizmatik Sert adam gibi adam çok şükür oldum Herkese tavsiye ediyorum ben bu telkinlere 3 × 21 gün arada yedi gün dinlenme şartıyla dinledim Ve beş ay sonrada tekrar 3 × 21 gün tekrarladım Beş yıldır yapıyorum ve gerçekten alfa erkeği öyle bir alıştım ki ondan kopamıyorum artık Banu hanıma iyi ki tanımışım onu tanıdıktan sonra hayatım çok değişti kendisine çok teşekkür ederim iyi ki Banu hanım gibi bu ülkeye bu telkinlere getirdiği için kendisine minnettarım

Yorum Ekle