Sigarayı Bırakın

Sağlık

Sigarayı Bırakın

Birim Fiyat 95,00
Kayıt Uzunluğu 24:00
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Sigarayı Bırak

Sigaranın içindeki zararlı ve alışkanlık yapan maddelerin oluşturduğu sahte mutluluk, sahte özgüven vb.. duyguların yerine gerçek mutluluk, gerçek özgüven tam ve tamamlılık duygularını arttıran ‘sigara bırakma frekansı’, Türkiye ve dünyada büyük yankı uyandırdı.

21 gün boyunca dinleyeceğiniz bu frekanssonrası, sigaranın içindeki toksik maddelere karşı vücutta bir temizlenme başlayacağı için hemen su içmeye başlamak gerekmektedir. Çünkü sigaraya ait ve dokularınızda yerleşmiş olan bu toksinlerin vücutla kurmuş olduğu bağ, böbrekler yoluyla atılacaktır. Bir hafta veye birkaç gün sonra dinlemeye ara verdikten sonra tekrar dinlemeye devam edebilirisiniz. Sigara bırakma frekansını dinleyen kararlı kişilerin %85’inden fazla sigaraya birakmışlerdır. Bu sigarayı bırakanların %35’i frekans dışında farklı yardımlar aldıklarını da belirtmişlerdir. Ayrıca Alan Carr ın eğitimenlerininde frekansları tavsiye eettiklerini biliyoruz. Kulağımızın duyma eşiğinin altındaki telkinler kendimize olan sevgimizi ve kendimizi hissettiğimiz değerlilik duyusunu artırdığı için otomatik olarak artık bu türlü onaylanma duygularını dişardan alamyı keseriz. Böylelikle sigarayı isteme duygumuz azalır.

Kendini seven insan sağlığını korur ve kendine özen gösteri ve iyi bakar. Korona, covit-19 virusünün sigara ,çenlerde ne yazık ki çok daha fazla zarara verdiği kanıtlanmıştır. Bu sebeplede bir ana önce frekanslarında yardımı ile sigaryı bırakıp en kısa zamanda hafif, rahat, mutlu ve sağlı hak ettiğiniz saf doğanıza dönebilirsiniz.

  • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
  • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
  • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
  • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
  • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
  • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
  • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

Bu frekans için hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Ekle