İlişkiler

Zihnini ve kalbini frekansların ve telkinlerin büyüsü ile temizle, şimdi ve burada olmayan zihnini, geçmişle oyalanmasına izin verme. Eski erkek arkadaşını unut ve geleceğin yaratmak için An´a gel. Ve geçmişin acılarından kurtulup mucizelerle dolu geleceğine ilerlemek istiyorsan şimdi dinleyin. Bu frekanslar anıları silmez. Eski erkek arkadaşınızla yaşadığınız anıların hikayelerini mutlu deneyimlerini unutmak içinde değil, bu anıların sizde yaratığı acıyı yok etmek için hazırlanmıştır.
Zihnini ve kalbini frekansların ve telkinlerin büyüsü ile temizle, şimdi ve burada olmayan zihnini, geçmişle oyalanmasına izin verme. Eski kız arkadaşını unut ve geleceğin yaratmak için An´a gel. Ve geçmişin acılarından kurtulup mucizelerle dolu geleceğine ilerlemek istiyorsan şimdi dinleyin. Bu frekanslar anıları silmez. Eski erkek arkadaşınızla yaşadığınız anıların hikayelerini mutlu deneyimlerini unutmak içinde değil, bu anıların sizde yaratığı acıyı yok etmek için hazırlanmıştır.
Çekiciliğinizi arttırmak ve sevdiğinizi büyülemek için (eşler, aile üyeleri, arkadaşlar, iş ilişkileri vs.) bu frekansa kulak verin.