“Derin İçsel Uyum” geliştir

İlişkiler

“Derin İçsel Uyum” geliştir

Birim Fiyat 95,00
Kayıt Uzunluğu 29:59
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Farkında olmayan bilinç, iç yaşantısında neler olup bittiğinden habersiz bir şekilde olaylara, karşısına çıkanlara yorum getirir.

Kendimiz, benliğimiz ve kişiliğimiz birbiri ile çelişik halde olursa buradan güzel bir enerjinin yayılması mümkün değildir.

İçsel uyumunu gerçekleştirirsen, vücudunda olup biten hücre iletişimin de sağlıklı olacaktır.

İçsel uyumunu gerçekleştirebilmen için ilk yapman gereken davranış, senin an da dahi kalsan farkedemediğin derinlerde bulunan mekanizmadır.

Beynimiz, kendisine neyin yarayıp neyin yaramayacağına bakmadan kolay olan yolu seçer ve bu da bizim için birçok sıkıntılı, sancılı bir süreci yaşatır.

Herhangi bir duygu kendini yaşatmak için yoksunluğa girebilir ve ihtiyacı olanı yşamak ister. Her istediğini veremeyiz elbette.

Neden ağlamak istiyorsun ki, ben üzgün değilim dediğiniz oldu mu hiç kendi kendinize? Mutlaka olmuştur.

Yemek yeme dürtüsünü kontrol edebiliyor muyuz?

Açlığımızı ve tokluğumuzu bizim adımıza dürtülerimiz mi kontrol ediyor?

Huzurlu, sakin, kendine güvenen bir insan olmak hiç de zor değil.

İçsel uyum gerçekleştiğin bu mümkün.

Kendini daha çok seversin. Çatışmaların artık son bulmuştur.

BFT ile beynimize ve kendimize, senin için önemli olan iç dünyanın (duyguların, dürtülerin, düşüncelerin, aklın) uyumu ve dengesi için 21 gün boyunca dinleyeceğin derin içsel uyum frekansı ve mesajları seni özüne ve içinde bulunan potansiyeli açığa çıkartmak için gereklidir.

  • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
  • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
  • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
  • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
  • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
  • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
  • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

Bu frekans için hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Ekle