Matematik Öğrenme Becerisi Kazan

Eğitim

Matematik Öğrenme Becerisi Kazan

Birim Fiyat 95,00
Kayıt Uzunluğu 30:00
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Sayılar senin için ne anlam ifade ediyor?

Şu an bu yazıyı yazarken bilgisayarım, 1 ve 0 olarak görüyor farklı klavye hareketlerini.

Evet, dünya, gezegenler, yıldızlar, kainat tamamen sayılar üzerinde belli bir disiplinin içinde hareket ediyor.

Mısır Piramitleri Matematik ve beraberinde Fizik olmadan inşa edilebilir miydi?

Burada sen, Matematiğe olan bakışını, öğrenme isteğini geliştireceksin.

Korkma, siyah tahtaya kaldırmayacağız seni, o, çok eskide kaldı. Arık daha zor hesaplar, problemler çözeceksin.

Oturma odanın, yatak odanın metre karesini hesaplayıp, o hesaba göre mobilyalarının ölçülerini belirleyeceksin. Belki sen elinde metre, cetvel ile belki de bilgisayar çizim programları yardımıyla mobilyalarını tasarlayıp, üretimini kendin yapacaksın.

Şunu çok iyi biliyoruz ki, Matematik bizi bugüne kadar hiç yanıltmadı. Nedense korktuk ondan.

Analitik düşünme becerin artar. Geçmiş girdilerin, tecrübelerin ile ön yargısız bir şekilde gelecek üzerinde hesaplarını yaparsın.

Gelir ve gider hesaplarını Matematik ile yapmak ve ezbere bilgi ile yapmak arasında sonuç olarak çok büyük hatalar vardır ve bu yüzden birçok kişi hesapların tutmadığını söyler. Oysa tutmayan hesap değil, hesaplanmamış veridir.

Matematik öğrenme becerin geliştikçe, zaman yönetimin de beraberinde gelişir. Bir işe ne kadar zaman ayıracağını artık biliyorsundur.

 • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
 • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
 • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
 • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
 • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
 • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
 • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

 1. Avatar

  Mustafa Arslan 08.12.2023 16:35

  Zihnimin açıldığını hissediyorum. Daha hızlı ve daha isabetli kararlar aldığımı gözlemledim. Bunun yanında konuşma kabiliyetimde arttı. Hayat daha kolay gelmeye başladı.

Yorum Ekle