Eski kız arkadaşınızı unutun

Zihnini ve kalbini frekansların ve telkinlerin büyüsü ile temizle, şimdi ve burada olmayan zihnini, geçmişle oyalanmasına izin verme. Eski kız arkadaşını unut ve geleceğin yaratmak için An´a gel. Ve geçmişin acılarından kurtulup mucizelerle dolu geleceğine ilerlemek istiyorsan şimdi dinleyin. Bu frekanslar anıları silmez. Eski erkek arkadaşınızla yaşadığınız anıların hikayelerini mutlu deneyimlerini unutmak içinde değil, bu anıların sizde yaratığı acıyı yok etmek için hazırlanmıştır.

İlişkiler

Eski kız arkadaşınızı unutun

Birim Fiyat 95,00
Kayıt Uzunluğu 29:59
Popülarite

Zihnini ve kalbini frekansların ve telkinlerin büyüsü ile temizle, şimdi ve burada olmayan zihnini, geçmişle oyalanmasına izin verme. Eski kız arkadaşını unut ve geleceğin yaratmak için An´a gel. Ve geçmişin acılarından kurtulup mucizelerle dolu geleceğine ilerlemek istiyorsan şimdi dinleyin. Bu frekanslar anıları silmez. Eski erkek arkadaşınızla yaşadığınız anıların hikayelerini mutlu deneyimlerini unutmak içinde değil, bu anıların sizde yaratığı acıyı yok etmek için hazırlanmıştır.

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Eski kız arkadaşını unut

Beynini frekansların ve telkinlerin büyüsü ile dönüştürerek, şimdi ve burada olmayan zihnini, geçmişle oyalanmasına izin verme. Eski kız arkadaşını unut ve geleceğin yaratmak için An’a gel.

Ve mucizelerle dolu geleceğine ilerlemek için şimdi dinleyin.

Eski kız arkadaşınız unutmak için onunla ilgili anılara zihniniz ulaşmaması için zaman algınızın dengeli olması gerekir bunun içinde ‘zihni’ ‘şimdi’ ve ‘burada’ tutarak başarabiliriz. Zihin çok şeyi alglar ancak sadece temel duyguları yaşadığı anları hatırlar yani “öfke”, “korku”, “üzüntü” ve “sevinç” anları anılarımızda kalır. Bu dört temel duygunun baş harflerinden de aklınızda tutabilirsiniz: ÖKÜS…? Bu duyguların çoğu da eski erkek arkadaşınızla olan ilişkiniz de çokça hissettiğiniz duygulardır ve zihnin geçmişe ve anlılara kaçması normaldir. Bunu ancak bilinçaltımıza, ‘şimdi’ ve ‘burada’nın önemini; geleceğimizi, ancak ‘şimdi’ ve ‘burada’ olursak yaratabileceğimiz gerçekliğini inandırarak yaşamımızın geri kalanına sahip çıkabiliriz. Bu sadece frekanslarla, yeni zaman algısı ve yeni bir düşünce sisteminin bilincimize ve bilinçaltımıza gömülmesi ile gerçekleşebilir.

Bunun için bu subliminal telkinlerle döşeli alfa frekansa kulak ver..

Sağlıklı ve başarılı ilişkilere, bireyin adım atabilmesi için, öncelikle, eski ilişkisiyle sağlıklı ayrılma gerçekleştirebilmelidir. Ve zihnimizi bu şekilde programlayabiliriz.

Bir diğer deyişle, bireyin ilk önce sağlıklı bir “ilişki” tanımını bilincine yerleştirmesi ve doğrultuda yeterli zihinsel motivasyona sahip olması gerekmektedir ki, adımını yeni, huzurlu, mutlu, başarılı bir ilişkiden yana atabilsin. Geçmiş ilişkinin acısını hatırlayarak süren bir hayat, yeni ilişkilerde de aynı hataların tekrarlanması demektir.

Eski kız arkadaşın anılarıyla dolu bir zihin ile, tekrar eden başarısız ilişkilerle karşılaşmak ne yazık ki çok normaldir, çünkü başarısızlığın temelinde sorunu yaratan zihnin kendisi vardır.

Sorunu yaratan düşünce sistemi ile aynı sorunu çözemezsiniz, der Albert Einstein. Bu nedenle yeni olumlu düşüncelerin ve anlayışın bilinçaltına ekilmesi gerekir. Bunun ancak; bizlerin, biz fark etmeden çocuk yaşlardan beri çok düşük frekanslarda iken zihnimize gömülen ve artık işimize yaramayan genelleme ve otomatik-ezber düşünce kalıplarını değişmesi ile gerçekleşir. Bu da bir tek yine aynı frekans düzeyine inerek orada yeni yetişkin anlayışına uygun, iyileştirici güçlendirici kalıpların, bilincimize ve bilinçaltımıza yerleşmesi ile mümkündür.

Konunun özelliğine göre ses mühendisleri tarafından tasarlanmış frekanslarla hazırlanmış olumlama telkinlerini şimdi dinle ve eski işe yaramayan anıların acısından kurtul. Eski kız arkadaşını unut. Her şey sizinle ve sizin zihninizde başlar!

Bilincin algılayamayacağı frekanslarla döşenmiş müzik ve olumlu telkinleri bilinç bariyeri saf dışı bırakılarak, doğrudan bilinçaltına gönderilir ve kalıcı değişim zihnimizde başlar.

Bu yöntemle, bilinçaltınızı temizleyin. Ve sizde, huzurlu bir varoluşla, sakin, rahat ve neşeli bir zihinle, şimdinin tadını çıkararak geleceğe doğru adım atın.

Bilincin direncini kaldırmak neden önemlidir?

Bilinç, olumlama mesajlarını, sahip olduğu ön yargılar ve egonun aktif olması nedeniyle bloke etmektedir. Bilinç, safdışı bırakılarak, olumlama mesajları doğrudan bilinçaltına yerleştirilir ve dönüşüm hızlıca başlar.

Olumlu bilinçaltı programlama telkini ile hayatınıza yenilenmiş olarak tekrar başlayın. Öncelik olarak zihninizdeki olumsuz anıların acısında kurtularak, gereksiz korku ve kaygılarınızdan kurtulun.

Kendinize yeni bir sayfa açın. Hemen şimdi. Sen değilsen, Kim? Burası değilse, Neresi ? Şimdi değilse, Ne zaöman?

  • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
  • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
  • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
  • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
  • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
  • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
  • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

Bu frekans için hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Ekle