IQ Seviyeni Attır

Eğitim

IQ Seviyeni Attır

Birim Fiyat 65,00
Kayıt Uzunluğu 29:59
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

İnsanları birbirinden temel olarak ayıran zekâlarıdır. Zekâ çalışmaları sayesinde beynin farklı ve yeni bağlantılar kurarak çok yeni özellikler getirecektir sana. Daha önce, ben bunu kavrayamamıştım dediğin her şey basit gelecektir.

Beyinlerimizin birçoğu farklı özellikte olsa da zekâ çalışması yapılmadığı takdirde kişi, kendini düşük zekâlı olarak niteleyebilir. Böyle büyümüş bir çocuğun yetişkinliği de hep o etiket üzerinde dönecektir.

Özel olarak hazırlanmış frekanslar senin IQ, EQ ve birçok farklı zekâ türünü gelişterecek ve sana yeni vizyon sunacaktır.

Daha yeni beceriler geliştirip, farklı çözümler üretmeni sunacaktır sana. sen farkında olmasan da bilinçaltın bu şekilde çalışacaktır.

  • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
  • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
  • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
  • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
  • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
  • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
  • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

Bu frekans için hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Ekle