Kredi çıkmazlarından kurtul

Kazanç

Kredi çıkmazlarından kurtul

Birim Fiyat 95,00
Kayıt Uzunluğu 29:59
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

KREDİ ÇIKMAZLARINDAN KURTUL

Günümüz koşullarında kredi kelimesi en çok kullandığımız kelimelerden biridir. Kişisel yaşamımızda ve iş yaşamımızda kredi kullanmadan planlar yapmak olanaksızdır.

Dev şirketlerin oluşma şartlarında büyük krediler ve bu kredileri yönetme şekli barınmaktadır. Yeni bir yaşamı, hayallerini gerçekleştirmende kredi çekmen önemlidir. Küçük bir iş yerinden büyük bir iş yerine geçmen için kredi çekmen gerekir. Bankaların senin için olumlu puanlar vermesi senin büyümende etkilidir. Uzun vadeli krediler seni daha da çok büyütecektir.

Büyümen, gelişmen yeni dünyalar kurman için gerekli olan ise, kredi ile olan bağını, düşüncelerini ve duygularını geliştirmen, önemli olandır.

Kredi ve kaygı kelimeleri yan yana geldikleri zaman hareket etmen imkansız hale gelir ve seni kısır bir döngünün içine sokar.

21 gün dinleyeceğin ‘’kredi çıkmazlarından kurtul’’ frekansı ile, bilinçaltında yerleşmiş kalıp düşünceleri, bilincine etki eden olumsuz düşünceleri yenileri ile değiştirir ve bu kadar basit miydi diyebilirsin .

Evet, BFT (Bilinçaltı Frekans Teknolojisi) senin için hazırlandı.

Kendini ait olmadığın bir yerden ayırmanın vakti gelmedi mi?

Bütün insanların istediği para ve güzel yaşam değil mi?

En son ne zaman evini değiştirdin?

Sevgiline, eşine almak isteyip alamadığın hediyeler vardır mutlaka.

Evet, Alfa Frekans ‘’Kredi Çıkmazlarından Kurtul’’ BFT’ni 21 gün dinle- uyan ve kurtul. Mutluluğunu bizimle paylaşmayı unutma.

 • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
 • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
 • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
 • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
 • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
 • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
 • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

 1. Avatar

  Ferit Kazim Akgöz 19.11.2018 01:55

  Ben bu frekansları, milyoner zihin yapısı yaratma ve alfa frekansın bolluk bereket ve iş hayatında başarılı olma telkinleri ile beraber dinledim ve inanılmaz dönüşümler oldu borçlar kendi hızında yormadan eridi. Borcun olmaması için milyoner zihin yapısına sahip olmak gerekiyor. Böyle olunca kredileri bile zenginliğinizin bir parçası olarak algılamaya başlıyorsunuz. Borçlar yük olmaktan çıkıp ödeme planı haline geldi. Ve ben de yarattığı stres hafifleyince onlarda yük olmadan yok oldu. ben kendi deneyimlerim de mucize dolu farkındalıklar yaşadım ve herşeyin kafa da olduğunu bir kez daha far ettim herkese tavsiye ederim. Çok teşekkürler, minnettarım.

Yorum Ekle