Hormonlarını düzenle

Sağlık

Hormonlarını düzenle

Birim Fiyat 65,00
Kayıt Uzunluğu 30:00
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

HORMONLARINI DÜZENLE

Hormonlarımızın etkili çalışmasını elbette isteriz. Peki istediğimiz zaman çalışırlar mı?

Hormonlarımız duygu durumumuza etki eden ve duygularımızın da etki ederek çalıştığı bir yapıya sahiptir.

Kortizol fazla salgılandığında stres seviyemiz artar, anksiyete dahi yaşayabiliriz. Kortizol, ona verilen görev dahilinde çalışacağı için onu hareket ettiren kodlarımız önemlidir.

Endorfin salgıladığımız zaman yaralarımız, acılarımız iyileşir. Beynin ve vücudun en önemli ilacıdır mutluluk.

Hormonların çalışmasını sağlamak aktiviteler ile ilgili olsa da gerçekten çalıştıklarını anlamayabiliriz.

Oksitosin, öpüşme ve sarılmayla salgılanır. Bebek, anne sütünden oksitosin alır. İngiliz Endokrinoloji Topluluğu, oksitosin seviyesi düşük olan insanların empati gücünün de daha az olduğunu kanıtlamıştır.

Vücudumuzda yer alan hiçbir hormon ve yapı öylesine değildir.

Adrenalin güçlü, aktif biri olmamızı sağlarken, gereksiz yere çalıştığında anksiyete gelişir. Az çalışmasında ise depresyona da sebebiyet verir.

Tiroid hormonda yine duygu durumumuzda etkili olup vücudumuzun sağlıklı olmasında, keyfimizin yerinde olmasında çok etkilidir.

Hormon dengeni düzene sokmak için 21 gün yarım saat ‘’hormonlarını düzenle’’ frekans ve mesajı dinlemen yeterli olacaktır. Bilinçaltın, büyüdüğün çevre ve koşullarla şekil alır. Daha fazlasını sorgulayacak, senin için önemli olanı ayırt edecek yapıda değildir.

Birçok mekanizmayı hareket ettiren sadece orada bulunan kodlardır.

Kendin için bir güzellik yapmak istersen, en önemlisi de hormonlarını düzenlemek istersen hemen, şimdi alfa frekans dinlemeye başlayabilirsin.

21 gün sonunda göreceğin, daha keyifli, daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak, duygu durumlarında sürekli bir değişiklik olmadan günleri ve haftaları güzelce geçirmen olacaktır.

Arkadaşların, ailen bu değişimi hızlıca farkedecektir.

Hatırlaman gereken, beyninin duyduklarıyla ve gördükleriyle hareket etmesidir. Hormonlarını düzenlemen için, bilinçaltını mesajlarını yenileriyle değiştireceğiz. Bu sözleri işitmedin ve bu ritmi dinlemedin.

 • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
 • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
 • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
 • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
 • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
 • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
 • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

 1. Avatar

  Begüm B******** 05.04.2022 19:34

  dehb kaynaklı dopamin salınımı sorununda veyahut polikistik over kaynaklı hormon bozukluğunda işe yarar mı hocam?

 2. Avatar

  Banu T**** 19.11.2018 15:48

  kanser rahatsızlığımdan dolayı hormonlarımla oynandı meme kanserinden dolayı reglimi 24 ay iğnelerle kestiler ve inanamazsınız belki ama tam 5 yıl sonra regli oldum.benim gibi sağlık problemi olan kadınlar dinlesin dinlemeli.

Yorum Ekle