Topluluk önünde konuşurken kendine güven kazan

Kişisel Gelişim

Topluluk önünde konuşurken kendine güven kazan

Birim Fiyat 65,00
Kayıt Uzunluğu 19:59
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Eyvah, bugün sunum yapacağım. Ne yapacağım ben şimdi?

Anlatacaklarımı ne kdar iyi bilsem de üzerinde çalışsam da birkaç kişi karşımda beni sessizce dinlerken dut yemiş bülbüle dönüyorum.

Ne oldu o kadar bilgiye, hazırlanmaya?

Ters giden bir şeyler olmalı.

500.000 kişiye konser verirmiş gibi cesur, hata yapmaktan korkmamak için de çok popüler biri olmalısın.

Hayır, hayır. Senin aklına insanların içinde hata yaparsam rezil olacağım duygusu, terfi alamayacağım korkusu, belki de sevgilisi olmak istediğin kişinin pür dikkatle seni izliyor oluşu düşüncesi var.

Bunları sen veya algılamaya başladığın dönemlerde yakın çevren ve uzak çevren tarafından doğru olarak algılayıp buna göre güdülendiğin mesajlar üzerine geliştirdin.

Tek başına Pavorotti, topluluk önünde ise yok ben tenor değilim, o da neymiş diyor olabilirsin;

Utangaçsındır, çekingensindir. Farkında olmadan korkuyorsundur.

Artık daha fazla eziyet etmeden kendine, düşüncelerini, görüşlerini karşı tarafa ve taraflara her şeyin farkında bir bilinçle ve en güzel iletişim diliyle aktarabilirsin.

Haydi sahne senin, mikrofunun da altından.

Coştur insanları. Sen konuştukça onlar coşsun. Alkışların ardı arkası kesilmesin. Terfi aldığın zaman, buraya mesaj bırakmay da ihmâl etme.

Seni tanımak isteriz.

  • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
  • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
  • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
  • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
  • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
  • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
  • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

Bu frekans için hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Ekle