Kendine saygıyı arttır

Kişisel Gelişim

Kendine saygıyı arttır

Birim Fiyat 95,00
Kayıt Uzunluğu 29:59
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Kendimize nasıl davranırsak, başkaları da bize öyle davranır:

Kendine olan saygın azsa eğer, bakımsız bir görünümün vardır. Saygın olmadığı için de zaten değer vermiyorsundur kendine.

Kendi yaşam alanını, düşüncelerini çizmemişsindir.

Senin için ve doğa için faydası olmayan her şeye evet yanıtı ile zarar verirsin.

Öyle bir döngüye girersin ki, geceleri uykuya dalmakta dahi zorlanır, sürekli bir çelişki içinde huzursuzsundur.

Ne zaman "hayır" yanıtını vermeye başlarsan, iç dünyan senin için çalışır. Daha kaliteli insanlar çevrende olur. Sana zarar vermeyen, iyi ve sağlıklı olmanı isteyen insanlarla vakit geçirisiyondur artık.

İçimizde kötü bir ben gelişmiş olabilir. Ben bunu, insanlarla sohbet ettipim zaman hızlı bir şekilde fark ediyorum. Kendine zarar verecek onlarca şeye, o şeyi sevdiklerini, onlar için zararlı olacak şeyleri de sevmediklerini söyledikleri için fark ediyorum.

Kendine saygısı olmayan insan, zaten kendisini de sevmiyordur. Seviyor gibi görünür ama kendine büyük zulüm içerisindedir.

Öfke nöbetleri, sinirlilik hep yanlarındadır.

Zamanını güzel kullanmayı bilemez kendisine saygısı olmayan insan. Genellikle vaktini öldürmek için çabalar. Sabah kalkar uyumayı hesaplamaya başlar. Hafta başlamadan hafta sonunu düşünür.

Saygımız az olduğunda kendimize, rahatlıkla başkaları tarafından kullanıırız. Yine burada ‘’hayır’’ demeyi bilmediğimiz ortaya çıkar. Tek başına hayır demek de çözüm değildir. Saygının, en başta da öz saygının ne demek olduğunu benliğimize işlememiz gerekir.

Kendimize saygımız arttığı zaman, omuzlarımız geniş ve dik dururuz. Başı yere bakan değil, önde duran ve yere sağlam basanızdır artık.

Senin sınırların vardır artık. Kimse seni görmemezlikten gelip de sözünü kesemez, çünkü sen, ona gereken cevabını, kendine olan saygını yitirmeden ve karşı tarafa da saygısızlık yapmadan vermişsindir.

İşte şimdi saygınlığın artar. Sen konuşmaya başladığında, meydana çıktığında heyecanla bekler insanlar seni, önemlisindir.

 • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
 • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
 • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
 • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
 • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
 • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
 • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

 1. Avatar

  Özge A*** 27.02.2024 17:00

  Müziksiz bir frekans

 2. Avatar

  Bilal D**** 19.09.2022 02:25

  Bu güne kadar gelen İslami toplumlarda hiç kimsenin araştırma yazı tez eser olmayan tek konu hayr Hiç bir tarihi eser kayıt yoktur

 3. Avatar

  Ercan Özdemir 10.12.2018 17:35

  hayatimda beni etkileyen ikişer durumlar var. iki kolesterol biri LDL kötü kolesterol (lanetli kolesterol) diğeri HDL iyi kolesterol (hayırlı kolesterol) bunlar ilk ikisi ikincileri Banular biri dünyamı karartan zindana ceviren hayırsız banu (eski eşim) diğer banu, Banu GÖKCÜL dunyamı aydinlatan berraklaştıran mutluk sevinç ile dolduran insan görünümlü Melek BANU tekniği ve enerjisi muhtesem üç gundür depresyon hapını almıyorum şükürler olsun iyiki varsınız tek seans dediğinizde hiç inanasım yoktu fakat inandim benim için bu bir mucize size sonsuz saygı duyuyorum ömür boyuda duyacağim hatta sizi hayal edip onünüzde saygı ile eğiliyorum çok teşekkürler yüce insan böyle mutluluk böyle sevinç ne gordum ne yaşadım ben

 4. Avatar

  Necdet Aras 18.11.2018 21:37

  Bu frekanslar dinledikten sonra zaten tam olan özgüvenim daha da pekişti. Tavsiye ederin

Yorum Ekle