Kullanım Şartları ve Gizlilik

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Bu internet sitesinin sahibi, Banu Gökcül' dür ve site üzerindeki her türlü tasarruf yetkisi adı geçen şirketimize aittir. "Gizlilik politikası" ve "Site Kullanım Esasları " zaman zaman değişebileceğinden sitemizi ziyaretinizde bu bölümü de okumanızı tavsiye ederiz. İnternet sitemizde işlem yaptığınız zaman, “Gizlilik” politikamız ve “Site Kullanım Esasları” mızı kabul ettiğiniz varsayılmaktadır. Bu İnternet sitesi herkese açıktır. İlgili bölümde aksi belirtilmediği sürece, kesinlikle ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, İnternet sitesi yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

  • Yanlış, düzensiz, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin Site'ye kaydedilmesi durumunda,
  • Özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin ve satış taleplerinin kaydedilmesi durumunda,
  • İzinsiz olarak sistemde bulunan materyallerin kopyalanması, üretilmesi, yazılması, yüklenmesi ya da herhangi bir şekilde transfer edilmesi durumunda,
  • Kullanıcılar herhangi bir materyali bilgisayarlarına yalnızca kişisel kullanım için indirebilirler. Sistemdeki bilgilerin reklam ya da politik amaçlı kullanılması durumunda,
  • Diğer üyelerin bilgilerine ve Site içeriğine müdahale edilmeye çalışılması durumunda,
  • Üyelere verilen kullanıcı adı, şifre, üye numarası gibi bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda,
  • Site'nin genel güvenliğini tehdit edecek, Site'nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması veya yapılmaya çalışılması durumunda.

Herhangi bir sitede, AlfaFrekans logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. O sitenin AlfaFrekans'ya ait bir web sitesi olduğuna emin olmalısınız. Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Şirketimizin, www.alfafrekans.com ve www.akarma.com.tr isimleriyle ulaşılan sitesi dışında başka bir web sitesi bulunmamaktadır. Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. Sitemiz, bağlantı verdiğimiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Vermiş olduğunuz kişisel bilgiler size ürün ve hizmetlerimizi sunmak için kullanılabilir. Siparişleriniz ile ilgili bütün gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesi amacıyla, tarafınızla iletişime geçilebilir. Üyelik işlemleriniz ve üyeliğinizle ilgili yapacağınız değişikliklerde ve promosyon, ürün, hizmet ve içerik önerileriyle ilgili tüm pazarlama faaliyetlerimiz hakkında bilgilendirmeniz amacıyla bütün iletişim kanallarından size ulaşmamız için bu bilgileriniz kullanılabilir. Tarafınızca paylaşılan “Kişisel Bilgiler” hiçbir durumda burada öngörülen amaçlar ve hizmetler dışında kullanılmayacaktır.

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri ve pazarlama içerikleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir. Bu ticari iletileri almak istemiyor veya almayı onaylamıyorsanız gönderilen epostalarda üst bölümde bulunan "Üyelikten ayrıl" linkine tıklayınız. Açılan web sayfasında "Üyelikten ayrıl" tuşuna basınız. “Üyelik kaydınız silinmiştir.” yazısını gördükten sonra e-bültenden çıktığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca http://www.alfafrekans.com/uyelik linkine tıklayıp "Kampanya ve duyuruları mail ile almak istiyorum." seçeneğindeki işareti kaldırarak ta ticari iletileri almamayı seçebilirsiniz.

 

GİZLİLİK

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, Kişisel Verileri Koruma Politikamız gereği korunmakta ve yalnızca işlenme amacına uygun şekilde kullanılmakta olup bu hususta ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgileri değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

www.alfafrekans.com Güvenli Ödeme Sistemi ile müşteri arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği, SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafindan sağlanmaktadır. 128 Bit SSL sertifikalı Ödeme Sistemimizde, Kredi Kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmemektedir ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize erişilememektedir. Kredi Kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir ve bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur.

Kampanya ve duyuru abonelik iptali için epostaların altında bulunan çıkış linklerini kullanabilirsiniz.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak Rapid tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı 'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

Not: İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız sitenin bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin. www.alfafrekans.com'a ait online alışveriş sitemizde firmamıza ait tüm bilgiler ve firma yeri belirtilmiştir.

E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri'ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız.

AlfaFrekans İnternet Sitesi' ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.