Bağlanma fobini yen

İlişkiler

Bağlanma fobini yen

Birim Fiyat 65,00
Kayıt Uzunluğu 30:00
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Bağlanma fobisi, çocukluk yılları anne ve babadan ayrılmaya dayanabildiği kadar, ilk aşkımızdan, büyük hayaller kurduğumuz kişiden, beklentilerimizi karşılamayıp hayatımızdan aniden veya yavaş yavaş da çekilse, bunun sizde yarattığı kayıp, boşluk hissi sonrası artık kimseye güvenememe, güvenmeme şeklinde bağlanma fobisi geliştirebilirsin.

Düşüncelerin, duyguların tek bir insanda hayat bulmuştur daha önce. O yoksa başka kimse de olmayacaktır. Hatta o geri gelse dahi bağlanma fobin daha da alevlenir.

Kendi oluşturduğun katı kurallar bağlanma fobini, bağlanma fobin de yeni fırsatları, daha güzel ve iyi insanları karşına çıkartmamak için çalışır.

Sıkı sıkıya bağlı olmak yerine, kendine ve karşındakine özgürlük alanı sağlarsan daha güçlü bir ilişkin olacaktır.

Duygular arası gidip gelme durumların olabilir ve bu da seanslarda senin için çözülür.

Önce aşık olup birkaç gün sonar nefret duygun oluşabilir. Bunu sen normal bir şey olarak öğretmişsindir kendine. Bir döngünün içine girmişsindir.

Kayıplarımız, bizi terk edenler ile birlkte bağlanma fobisi yaşamak zorunda değiliz. Hayat bize bunu öğretmez, biz kendimizi cezalandırırız.

Bir meyve yerken kurt çıktığında, kurt çıkan bölgeyi mi atarsın yoksa meyvenin tamamını mı?

Daha da derine gidelim, belki de bir daha elma yemeyeceksin öyle mi? Hatta başka meyveleri de.

Şaka yapıyor olmalısın.

Gel şimdi bütün meyvelerin tadına bakalım birlikte.

 • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
 • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
 • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
 • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
 • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
 • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
 • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

 1. Avatar

  Ecem Ö******* 20.03.2019 12:45

  Gerçekten işe yaradığını düşünmüyordum. Ama kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum Ekle