Üniversite Sınavında Başarılı Ol

Kaygılar ve korkular yerine sağlıklı, rahat, neşeli bir halde sınavlara hazır hale gelmek istemez misiniz? Sınav Kaygısı ise, bilinçaltına yanlış ekilmiş kelime kalıpları nedeniyle bireyin aleyhine işleyen gereksiz yoğunlaştırılmış heyecandır. Bu heyecanı kendi lehine dönüştür.
Bugüne seni korkutan yaran strese sokan sınav stresinin yerini güzel başarıya götüren bir heyecana bırakmasına ne dersiniz? Bunu şimdi bilinçaltındaki olumsuz genelleme kalıplarını olumlu telkinlerle dönüştürerek yapabilirsiniz. Yaşamınızda yeni bir sayfa açın hemen şimdi. Sen değilsen, kim? burası değilse, neresi ? şimdi değilse, ne zaman?

Eğitim

Üniversite Sınavında Başarılı Ol

Birim Fiyat 95,00
Kayıt Uzunluğu 29:59
Popülarite

Kaygılar ve korkular yerine sağlıklı, rahat, neşeli bir halde sınavlara hazır hale gelmek istemez misiniz? Sınav Kaygısı ise, bilinçaltına yanlış ekilmiş kelime kalıpları nedeniyle bireyin aleyhine işleyen gereksiz yoğunlaştırılmış heyecandır. Bu heyecanı kendi lehine dönüştür. Bugüne seni korkutan yaran strese sokan sınav stresinin yerini güzel başarıya götüren bir heyecana bırakmasına ne dersiniz? Bunu şimdi bilinçaltındaki olumsuz genelleme kalıplarını olumlu telkinlerle dönüştürerek yapabilirsiniz. Yaşamınızda yeni bir sayfa açın hemen şimdi. Sen değilsen, kim? burası değilse, neresi ? şimdi değilse, ne zaman?

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Sınav heyecanını yenme

Değerlendirme sınavlarına girdiğinizde edinmiş olduğunuz bilgileri yoğun heyecan nedeniyle etkin kullanamıyor musunuz?

Günümüzde sınav sistemine dayalı bir eğitim sistemi gerçeği ve bunun doğurduğu bazı psikolojik sorunlar ile özellikle ergenlik çağındaki gençler karşı karşıya kalmaktadırlar.

Sınavlara verilen değer zihnimizle ilgilir. Sınav kelimesi ingilizce değerlendirme diye kullanılır yani kişinin öğrenme seviyesini ölçmek için yapılır. Sınava girecek bireyin sorumluluk derecesine paralel oranda sınav kaygısında artış görülebilmektedir. Yoğunlaşmış heyecan, kaygı olarak karşımıza çıktığı zaman, birey edinmiş olduğu bilgileri hatırlamakta, organize etmekte, dolayısıyla sonuca ulaşmakta zorluk yaşayabilir.

Sonuç olarak, aylarca hatta yıllarca uğruna çalıştığı bir sınavı, yüksek heyecan (kaygı) nedeniyle başarıya ulaşamamaktadırlar.

Sınav Heyecanı insan psikolojisi normaldır. Heyecan korku ve sevinç duygularının bileşkesidir.

Ve korkunun üzerine gidildiğinde başarı gelir ve tatmin yaşanır ve bu da sevinç ve mutluluk demektir.

Sınav Kaygısı ise, bilinçaltına yanlış ekilmiş kelime kalıpları nedeniyle bireyin aleyhine işleyen gereksiz yoğunlaştırılmış heyecandır.

Hatırlnamalaıdır ki modern değerlendirme sınavların tümü, sadece bilgi ve genel kültürü sorgulamaz, aynı zamanda baskı altında edinilmiş bilgiyi kullanabilme yeteneğini sorgular.

Sınav kaygısının temelinde, diğer anksiyete olgularında olduğu gibi, bireyin kendisi ve yaptığı iş ile ilgili bilinçaltına ektiği olumsuz düşünce kalıpları yatmaktadır. Bilinçaltındaki otomatik düşünce kalıpları kelimelerle oluşur. Ve bu kelime kalıplarıyla oluşumuş genellemeler, bireyin yaptığı iş ile ilgili özgüveninin düşük olmasına, yapabilecek olmasına karşın, yaptığı işi baskı altında yarattığı stres yoğunlaşması nedeniyle yapamamasına neden olmaktadır.

Sınav kaygısını yenmenin en başarılı yolu, bireyin kendisine ve kendisini sınav ile nasıl ilişkilendirdiğine dair bilinçaltındaki genelleme kalıplarını olumlu telkinlerle dönüştürmektir.

Yıllarca zihnimizde yer alan bu güçsüzleştirici inanç kalıplarını olumlu telkinlerle yeniden programlayarak, sınav ve mülakat gibi değerlendirme süreçlerinde sakin kalabilme becerisi sağlanmaktır. Bunun için bireyin bilinçaltında sınav ile ilişkilendirdiği öğrenilmiş (aile, arkadaşlar, akrabalar) gibi baskı unsurlarından zihin düzeyinde izole edilmesini ve sadece sınav ile kendi arasındaki ilişkiden ibaret olan zihin yapısına kavuşması sağlanır.

Bilincin algılayamayacağı frekansta, konu için özel tasarlanmış frekans müzik ve olumlu telkin entegre edilen sınav kaygısına son veren olumlama mesajları, bilinç bariyeri safdışı bırakılarak, doğrudan bilinçaltına gönderilir ve kalıcı değişim zihinde başar.

Bilincin direncini kaldırmak neden önemlidir?

Bilinç, olumlama mesajlarını, sahip olduğu ön yargılar ve egonun aktif olması nedeniyle bloke etmektedir. Bilinç, safdışı bırakılarak, olumlama mesajları doğrudan bilinçaltına yerleştirilir ve değişim hızlıca başlar.

Olumlu bilinçaltı proglama telkini ile hayatınıza yenilenmiş olarak tekrar başlayın. Öncelik olarak zihninizdeki olumsuz düşüncelerden kurtularak, fazla korku ve kaygılarınızdan . Kendinize yeni bir sayfa açın hemen şimdi. Sen değilsen, kim? burası değilse, neresi ? şimdi değilse, ne zaman?

  • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
  • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
  • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
  • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
  • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
  • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
  • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

Bu frekans için hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Ekle