Kalıcı kilo ver

Hayatınızı değiştirecek subliminal mp3’ümüzle diyet için motivasyonunuzu artırın; diyetinize sadık kalarak tutarlı ve kalıcı olarak kilo verin!

Sağlık

Kalıcı kilo ver

Birim Fiyat 65,00
Kayıt Uzunluğu 29:59
Popülarite

Hayatınızı değiştirecek subliminal mp3’ümüzle diyet için motivasyonunuzu artırın; diyetinize sadık kalarak tutarlı ve kalıcı olarak kilo verin!

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

KALICI KİLO VER

Kalıcı kilo vermen, ‘’eyvah yaz geldi’’ ve ben, plaja nasıl ineceğim endişenden seni uzaklaştırır.

Birkaç ay az kilolu, birkaç ay da çok kilolu olmanın önüne geçmek ister misin?

Senden uzaklaşsın mı kiloların ve yüklerin?

21 gün dinleyeceğin ‘’Kalıcı Kilo Ver’’ bilinçaltı frekans ve mesajları, senin için zararlı olan yeme alışkanlıklarını sana fayda verecek şekilde değiştirir.

Artık, ‘’ne yesem yarıyor’’ demiyorsundur.

Metabolizman ve hormonların kilo almayacağın şekilde çalışmaya başlar. Sevdiğini sandığın, sürekli yeme ihtiyacı hissettiğin yiyeceklerden seni uzaklaştırır.

Elbette ara sıra sana keyif veren yiyeceklerden yiyebilirsin. Merak etme, aç bırakmayacağız seni. Kilo almanda yediklerin kadar duygularının da etkisi büyüktür. Bilinçaltında senin farketmediğin, seni sabote eden olumsuz düşünceler olumsuz duygularla birlikte hareket eder ve kilo almana sebep olabilir.

Burada aile ve toplumun üretmiş olduğu, sen küçükken sana öğretilen inanç ve değerler etkilidir.

Şimdi, kalıcı kilo vermek, seni hareket kısıtlılığından, taşıdığın o ağır yükten kurtarır ve ‘’oh be dünya varmış’’ dersin.

Sana nelerin öğretildiğini bilmiyorum, bilinçaltında ‘’herkes bana bakmasın’’ kalıp düşüncesi olan kişiler var. Belki sen de bu şekilde katı ve kendine kabalık eden bir düşünceye sahipsindir.

Sakın kendine kızma, ego, her zaman kendimize hizmet etmiyor ne yazık ki.

Bu sözleri, farkındalık kazanman için söylüyorum. Amacım nedenlerinle ilgilenmek değil. Senin gerçek kilona, sağlığına kavuşman, beni mutlu edecek. Şimdi denemeye ne dersin?

Hazır hissettiğinde, 21 gün yarım saatini ayıracağın ‘’kalıcı kilo ver’’ bilinçaltı frekans ve mesajlarını dinlemeye başlayabilirsin.

Ideal kilona kavuştuğun zaman mesajını bekliyor olacağım. Seni güzel görmek çok hoş.

Sağlıkla ve sevgiyle kal.

 • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
 • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
 • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
 • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
 • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
 • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
 • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

 1. Avatar

  Banu T**** 19.11.2018 15:44

  bir türlü zayıflayamadığım için dinliyorum dinleye dinleye zayıflayacağım bir bir bedenim olucak.

Yorum Ekle