İngilizce Öğrenme Becerisi Kazan

Eğitim

İngilizce Öğrenme Becerisi Kazan

Birim Fiyat 65,00
Kayıt Uzunluğu 24:59
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

İngilizce öğrenmek senin için artık çok daha kolay olacak.

İngilizce anadil ve ana dilin gibi hafızanda yer alsın istiyorsan, akıcı konuşmak, yazmak ve en önemlisi de anlamak isityorsan İngilizce çalışmadan önce ve sonra frekansları dinlemek, sana yeni kelimeler öğrenmende yardımcı olacak.

Çalışmaları sürekli olarak devam ettirdiğinde kelime haznen gelişecek ve artık yabancı gelmeyecek İngilizce kelimeler, yazılar ve sesler.

Evrensel düşünüşün geliştiğinde farklı kültürleri de zhninde görmüş olursun.

İş yaşamında ve sosyal yaşamında İngilizce dilinin olması senin için çok önemlidir.

 • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
 • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
 • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
 • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
 • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
 • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
 • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

 1. Avatar

  Necdet Aras 18.11.2018 21:43

  Yılardır çok zor olduğunu düşündüğüm ve bir türlü neresinden başlayacağımı bilemediğim İngilizce öğrenmeye frekanslar sayesinde başladım. Benim gibi bu konuda sıkıntı çeken arkadaşlara hararetle öneririm

Yorum Ekle