Milyoner zihin yapısı kazan ve bir milyoner ol

Milyoner zihin yapısı kazanma telkin frekansını dinlemeye başlayınca parasızlığın ağırlığından kurtulup inanılmaz bir hafifleme hissedecek ve geleceğe pırıl pırıl, renkli, net bir şekilde bakıyor olacaksınız. Çünkü artık kendinizi güven içinde hissediyor olacağınız için 
Çok güçlü bir üst varlık olduğunuzu hissederek tüm bugüne kadar yaratıklarınız sizin yansımanız olduğunu fark edecek ve milyoner bolluğuna doğru dönüşümü gözlemliyor olacaksınız. Kendinizi finansal meselelerdeki tek etken ve gözle görünür bütün şeylerin esası olarak kabul edip ve bunun dönüşecek olduğuna inanmak ve dönüşmek için şimdi dinleyin ve Seçtiğiniz milyoner hayatına doru ilk adımı atın.

Kazanç

Milyoner zihin yapısı kazan ve bir milyoner ol

Birim Fiyat 65,00
Kayıt Uzunluğu 29:59
Popülarite

Milyoner zihin yapısı kazanma telkin frekansını dinlemeye başlayınca parasızlığın ağırlığından kurtulup inanılmaz bir hafifleme hissedecek ve geleceğe pırıl pırıl, renkli, net bir şekilde bakıyor olacaksınız. Çünkü artık kendinizi güven içinde hissediyor olacağınız için Çok güçlü bir üst varlık olduğunuzu hissederek tüm bugüne kadar yaratıklarınız sizin yansımanız olduğunu fark edecek ve milyoner bolluğuna doğru dönüşümü gözlemliyor olacaksınız. Kendinizi finansal meselelerdeki tek etken ve gözle görünür bütün şeylerin esası olarak kabul edip ve bunun dönüşecek olduğuna inanmak ve dönüşmek için şimdi dinleyin ve Seçtiğiniz milyoner hayatına doru ilk adımı atın.

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Milyoner Zihin Yapısı Geliştir

Zengin kişilerin inanç sistemlerine ve düşünce kalıplarına sahip olmak ister misiniz? Böylelikle hakkettiğiniz hayatı yaşamaya şimdi başlayabilirsiniz.

Aşağıdaki inançlar milyarder insanların düşünce kalıpları.

Sizin de bilinçaltınıza bu kalıpların yerleşmesini ve milyoner olmayı istiyorsanız hemen başlayın frekanslarla örülü zenginleştiren telkinleri dinlemeye!

Maddi dünyayı gerçekte olduğu gibi, inançlarımın açığa çıkmış bir sureti olarak görüyorum.

İçsel ruhun gücüne inanıyorum, bu nedenle yaşamıma ruhumdan gelen güç ve hakimiyeti sahipleniyorum. Ben, sınırsız zenginliğin varlığına inanıyorum ve bu da ihtiyaçlarımın kaynağıyla bilinçli bir bağlantıya neden oluyor. Yaşamın mükemmel bir gerçeklik olduğunu biliyor ve bu inanca kendimi açıyorum ve bu kavrayışla kendime sınırsız zenginliği kabul etme izni veriyorum.

ŞİMDİ, OLSUN! Bugün insanlığımı onurlandırıyor ve kutsal varlığım olan mirasıma sahip çıkıyorum. Bugün, ruhu sadece kendi ruhumu, kaynağım, varlığım ve dayanağım olarak kabul ediyorum.

Evren cömert, bitmez tükenmez bir bolluk içindedir.

Evrenin her zaman her yerinde zenginlik vardır.

Sadece beni bekler. BEN tüm sahip olduklarımın kaynağı ve özüyüm. Manevi varlığımın benim bolluk ve bereketim olduğunun bilincindeyim. Bu sınırsız bolluk anlayışının daima etkin olduğunun bilincindeyim. İşte bu yüzden bilincim Gerçeğin Işığı ile dolu. Para benim servetim değildir. Hiçbir insan, yer veya konum benim servetim değildir. İçimdeki kutsal aklın sağladığı tüm etkinliğe dair bilgi, anlayış ve farkındalığım benim servetimdir. Bu gerçek hakkındaki farkındalığım limitsizdir, dolayısıyla benim servetim limitsizdir. Benim için herhangi bir gereksinim ya da eksik kalmış, doyurulmamış bir arzu olması mümkün değildir. Benim içsel servetim, benim arzularıma uygun bir şekilde derhal ve daimi olacak şekilde biçim alır ve yaşama geçer.

Benim tek sorumluluğum bu gerçeğin farkında olmaktır, bu farkındalıkla zihnimin yeni inançlarıma, hayatımı ve işlerime tam yeterlilik ve bolluk olarak katılmasına izin veriyor ve kendimi güvenle bırakıyorum. Almaya hakkım var.

Bilincim, yıpranmış yıllarımı onaran, her şeyi yenileyen, beni bolluk ve bereket nehirlerinde yücelten gücümdür. Bu farkındalığım, anlayışım ve bilgim, yaşamımda arzu edebileceğim her somut biçim ve deneyimde ortaya çıkar.

Bu akışın; durmaksızın, kolayca ve çaba harcamadan sonsuz bilincimden dışarıya akıyor olduğunu fark etmek yeterlidir ve ben şu anda ben bunun farkındayım. Ben şimdi akışın içindeyim Zihnimi ve düşüncelerimi ve tüm dikkatimi bolluğumun tek sebebi olarak içime odaklıyorum. İçsel varlığı finansal meselelerimdeki tek etken ve gözle görünür bütün şeylerin esası olarak kabul ediyorum

 • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
 • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
 • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
 • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
 • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
 • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
 • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

 1. Avatar

  Ayla Acar 19.12.2021 13:32

  ben de milyoner zihin yapısı frekansını uyguladım. 21 gün. gerçekten inanılmaz. mucize gibi.

 2. Avatar

  Ferit Kazim Akgöz 19.11.2018 01:49

  Ben bu frekansları, alfa frekansın bolluk bereket ve iş hayatında başarılı olma telkinleri ile beraber dinledim ve inanılmaz dönüşümler oldu hayatında bolluk bereketede ulaşmak için milyoner zihin yapısına sahip olmak gerekiyor bunun için buradaki İnançları bilinç altına yerleştirmek çok değerli. Ben kendi deneyimlerim de olanüstü farkındalıklar yaşadım ve bugüne kadar sürekli kendimi engellediğimi fark ettim herkese tavsiye ederim. Kendinizinden başka engel yok zengin olmamız için

Yorum Ekle