Sağlıklı yeme alışkanlığı kazan

Sağlık

Sağlıklı yeme alışkanlığı kazan

Birim Fiyat 95,00
Kayıt Uzunluğu 30:00
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Sağlıklı Yeme Alışkanlığı kazanma

 • Çok kolay kilo alıyorsunuz, ama bir türlü veremiyor musunuz?
 • İştahınızı kontrol etmekte zorlanıyor musunuz?
 • Diyetlerinizi uzun süreli devam ettiremiyor musunuz?
 • Diyetlerinizde birkaç kilo vermeyi başardığınızda eski alışkanlıklarınıza dönüp hemen kilo mu alıyorsunuz?
 • Kilo vermek için türlü yöntemler deneyip bir türlü istediğinizsonucu elde edemiyor musunuz?
 • Kilo vermede bir türlü başarılı olamıyorsanız çözümünüz burada! Probleminizin asıl nedeni zihninizde gizli olduğunu hiç düşündünüz mü?

Yıllardır yapmış olduğunuz kilo verme denemeleri, diyetler, perhizler, çevrenizden edindiğiniz gözlemler zihninizde ve bilinçaltınızda olumsuz ve kilo veremeyeceğinize dair düşünce kalıplarının oluşmasına yol açar. Olumsuz düşünce kalıpları aynı zamanda kilo verme motivasyonunuzu azaltır. Ayrıca iştah denilen olgunun kontrolünü ele alamama tecrübeleriniz, iştahın yüksek seviyede ilerlemesine yol açan bilinçaltı söylemleriniz kilo vermenize engel olur. Bunun başlıca nedeni, bilinçaltında açlık hissi ile belirli koşulların (üzüntü, sevinç) zamanla ilişkiendirilmesinden kaynaklanır.

Sağlıklı yeme alışkanlığını edinmenin ön koşulu zihin yapısının yeniden programlanmasıdır.

Yeme alışkanlıkları, formda kalma özellikleri nedeniyle imrendiğiniz kişilerin zihin yapısını telki yoluyla modellemeniz mümkündür.

Bilincin algılayamayacağı frekansta, sadece bu konu için özel tasarlanmış iyileşitrilme frekansı ile subliminal olumlu telkinleri özenle hazırlanmış müzik eşliğinde doğal ve kolay kilo verme olumlama mesajları doğrudan bilinçaltına gönderilerek kalıcı değişim zihninizde başlar.

Bilincin direncini kaldırmak neden önemlidir?

Bilinç, olumlama mesajlarını, sahip olduğu ön yargılar ve egonun aktif olması nedeniyle bloke etmektedir. Bilinç, safdışı bırakılarak, olumlama mesajları doğrudan bilinçaltına yerleştirilir ve değişim hızlıca başlar.

Artık siz de istemediğiniz kilolarınızdan kurtulabilecek ve istediğiniz görünüme kavuşabileceksiniz. Siz de “kolay ve rahat zayıflıyor ve sağlıma kavuşuyorum BİLİNÇALTI TELKİNİ” ile hayatınıza yenilenmiş olarak tekrar başlayın. Öncelik olarak zihninizdeki olumsuz düşüncelerden kurtularak, fazla kilolarınızdan uzaklaşın. Kendinize yeni bir sayfa açın.

Olumlu bilinçaltı proglama telkini ile hayatınıza yenilenmiş olarak tekrar başlayın. Öncelik olarak zihninizdeki olumsuz düşüncelerden kurtularak, fazla kilolarınızdan hemen şimdi kurtulun . Kendinize yeni bir sayfa açın hemen şimdi.

Sen değilsen, kim?

Burası değilse, neresi ?

Şimdi değilse, ne zaman?

 • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
 • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
 • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
 • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
 • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
 • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
 • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

Bu frekans için hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Ekle