Parayı bollukla hayatına çek

Para bolluk hayatınıza girsin ister misiniz? İsteklerinizi büyük miktarda para bolluk ve finansal özgürlükle göstermek istiyor musunuz?

Kazanç

Parayı bollukla hayatına çek

Birim Fiyat 65,00
Kayıt Uzunluğu 30:24
Popülarite

Para bolluk hayatınıza girsin ister misiniz? İsteklerinizi büyük miktarda para bolluk ve finansal özgürlükle göstermek istiyor musunuz?

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Parayı Bollukla hayatına Çek

Bu frekansı dinleyerek şunları başaracaksınız:

Durdurulamayan bir milyoner zihniyet oluşması.

Finansal özgürlüğü elde etmek için Refah Yasasını ruhunuzda hissetmek.

Bu frekansı dinlemek gerçek refahı, bolluğu ve mutluluğu elde etmenizi sağlayacaktır!

Nasıl? Sadece “Refah Bağlantınız” frekansını dinleyerek 21 günde bunu yaşamınızda görmeye başlayacaksınız. Kendinize yeni bir sayfa açın hemen şimdi. Sen değilsen, kim? burası değilse, neresi ? şimdi değilse, ne zaman?

Bilincin direncini kaldırmak neden önemlidir?

Bilinç, olumlama mesajlarını, sahip olduğu ön yargılar ve egonun aktif olması nedeniyle bloke etmektedir. Bilinç, safdışı bırakılarak, olumlama mesajları doğrudan bilinçaltına yerleştirilir ve değişim hızlıca başlar.

Olumlu bilinçaltı proglama telkini ile hayatınıza yenilenmiş olarak tekrar başlayın. Öncelik olarak zihninizdeki olumsuz düşüncelerden kurtularak, fazla korku ve kaygılarınızdan. Kendinize yeni bir sayfa açın hemen şimdi. Sen değilsen, kim? burası değilse, neresi ? şimdi değilse, ne zaman?

 • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
 • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
 • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
 • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
 • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
 • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
 • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

 1. Avatar

  Banu T**** 19.11.2018 15:43

  gerçekten etkili uzun zaman dinledim şimdi yaşamım yoluna giriyor maddi açıdan akıllandırıyor çok şükür.

 2. Avatar

  Ferit Kazim Akgöz 18.11.2018 22:15

  Paraya ve bolluğu kendinizi Çekin bu telkinleri birkaç kere yaptım gerçekten bu telkinleri yaptıktan sonra hiç beklemediğim aklına gelmeyen yerlerden paralar geldi bu telkini yaptığımdan beri çok şükür paraya ve bolluğu kendimi çekmeye başladım ne zaman bu telkinleri ara verdim para ve bolluk kayboldu ve tekrar başladığımda hayal edemeyeceğim kadar çok şükür parayı da buldum parayı bolluğu kendime çekmeye başardım

 3. Avatar

  Necdet Aras 18.11.2018 22:03

  3x21gün dinledim hiç beklemediğim yerlerden kazanç elde ettim hakikaten bu frekanslar inanılmaz

Yorum Ekle